Które państwo ma większą liczbę mieszkańców? Masz 50% szans! [QUIZ]

Które państwo ma większą liczbę mieszkańców? Masz 50% szans! [QUIZ]
Autor: pixabay.com - zdjęcie poglądowe Które państwo ma większą liczbę mieszkańców? Masz 50% szans! [QUIZ]

Gotowi na wyjątkowy quiz z geografii? Kilka dni temu rozpoczął się rok szkolny 2020/21 więc czas na mały sprawdzian. Które państwo ma więcej mieszkańców? Zapraszamy do naszej zabawy.

Rozpoczął się rok szkolny 2020/21. Większość uczniów raczej nie ma problemów z geografią. Sprawdzamy więc wiedzę na temat państw świata, a konkretnie - ich liczby mieszkańców.

Które waszym zdaniem ma więcej mieszkańców? 20 pytań i - mamy nadzieję - 15 poprawnych odpowiedzi! Do dzieła! Nie zapomnijcie się pochwalić swoim wynikiem na Facebooku.

Quiz to rodzaj zabawy, rozrywki intelektualnej polegającej na przedstawieniu zagadnienia w formie zapytania w ten sposób, by na podstawie dostarczonych wraz z zapytaniem informacji oraz wiedzy ogólnej można było wydedukować prawidłową odpowiedź. Pytanie powinno być sformułowane w ten sposób, by odpowiedź nie była całkiem oczywista, zabawa polega de facto na dyskusji zgadujących nad różnymi możliwościami i wykluczaniu tych, które nie spełniają warunków zadanych w pytaniu.

Z tego słynie Bydgoszcz. Najważniejsze symbole miasta
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE