Lech Poznań - Benfica Lizbona: Trudna noc za drużyną gości. Był głośny POKAZ na powitanie [WIDEO]

2020-10-22 12:47 bm
Charleroi - Lech Poznań
Autor: Lech Poznań/Adam Jastrzębowski Charleroi - Lech Poznań. Kolejorz awansował do fazy grupowej Ligi Europy

W czwartkowy wieczór Lech Poznań rozpocznie zmagania w fazie grupowej Ligi Europy. Przeciwnikiem Kolejorza będzie Benfica Lizbona. Zawodnicy z Portugalii mają za sobą trudną noc. Wszystko z powodu nietypowego pokazu, który przygotowali kibice z Poznania.

Piłkarze Benfiki Lizbona przylecieli do Poznania w środę i zostali zakwaterowani w hotelu Sheraton. Ma to związek z dogodnym dojazdem do stadionu miejskiego, na którym odbędzie się mecz. Okazuje się, że portugalski zespół ma za sobą trudną noc. Wszystko z powodu pokazu fajerwerków!

- Hehe ojoj, czyżby falstart miejskiego sylwestra? Czy może piłkarze Benfiki świętowali np. urodziny jednego z nich? Ale żeby tak w noc przed meczem z naszym Wielkim Lechem? Kolejorz grać na całego i walczyć do upadłego! - napisali Ratajscy Fanatycy pod filmem.

Kibice Kolejorza stoją za tym wybrykiem, który jest bardzo popularny w tym środowisku. Piłkarze Lecha zostali tak "przywitani" przed meczem z Hammarby. Nie przeszkodziło to zawodnikom Dariusza Żurawia w osiągnięciu korzystnego rezultatu. Jak to będzie w przypadku piłkarzy z Lizbony? Przekonamy się o tym w czwartek (22 października). Pierwszy gwizdek meczu Ligi Europy pomiędzy Lechem Poznań, a Benficą Lizbona o godz. 18:55.

Robert Lewandowski zarabia ogromne pieniądze na FIKUŚNYCH TAŃCACH | Futbologia