Luzowanie obostrzeń: Kiedy otwarcie fryzjerów w Poznaniu?

2021-04-28 10:55
Luzowanie obostrzeń: Kiedy otwarcie fryzjerów w Poznaniu?
Autor: pixabay.com - zdjęcie poglądowe Luzowanie obostrzeń: Kiedy otwarcie fryzjerów w Poznaniu?

Luzowanie obostrzeń: Kiedy otwarcie fryzjerów w Poznaniu? Od kilku tygodniu zamknięte są salony fryzjerskie i kosmetyczne. Czy możemy się spodziewać ich otwarcia w najbliższym czasie? Odpowiedź na to pytanie poznaliśmy w środę (28 kwietnia). Szczegóły przedstawili premier Mateusz Morawiecki i minister zdrowia Adam Niedzielski.

Luzowanie obostrzeń: Kiedy otwarcie fryzjerów w Poznaniu?

Luzowanie obostrzeń: Kiedy otwarcie fryzjerów w Poznaniu? W najbliższych tygodniach czeka nas luzowanie obostrzeń. Szczegółowe informacje na temat luzowania obostrzeń poznaliśmy podczas środowej konferencji ministra zdrowia Adama Niedzielskiego.Pojawiły się dobre informacje dla fryzjerów i kosmetyczek. Od 1 maja obowiązywać będą jednolite zasady bezpieczeństwa w całym kraju dotyczące salonów fryzjerskich i kosmetycznych. To oznacza, że od tego dnia działalność fryzjerów i kosmetyczek będzie mogła zostać wznowiona.

Konferencja ministra zdrowia. Co z obostrzeniami?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE