Majówka w Poznaniu 2017 - co z tą pogodą w długi weekend majowy?

2017-04-29 14:23
Pierwsze dni maja mają być dość ciepłe.
Autor: Marta Glanc/ESKA INFO Poznań Pierwsze dni maja mają być dość ciepłe.

Pogoda nie rozpieszcza poznaniaków we właśnie rozpoczęty długi weekend majowy - jest bardzo zmienna, a w tej sytuacji ciężko zaplanować majówkę. Sprawdziliśmy najnowsze prognozy.

Po zimnych i deszczowych świętach wielkanocnych chyba wszyscy poznaniacy liczyli, że odbiją to sobie w długi weekend majowy, który rozpoczął się w piątek, 28 kwietnia i potrwa aż do środy, 3 maja.

Na razie pogoda znów jest fatalna - po zimnym piątku sobotnie przedpołudnie było bardzo słoneczne, ale około południa zaczęło padać ku rozpaczy wszystkich, którzy już planowali popołudnie przy grillu.

W kolejne dni pogodę również trudno będzie uznać za majową. W niedzielę przez większość dnia niebo ma być zachmurzone, a temperatura nie przekroczy 12 stopni Celsjusza. Nieco słoneczniej i cieplej (do 15 "kresek") ,a być w poniedziałek, 1 maja.

Niestety, we wtorek, 2 maja znowu ma padać. W środę ma być pochmurno, ale raczej bezdeszczowo. Temperatura w ostatnie dni majówki nie przekroczy 15 stopni.

Czytaj też: Majówka w Poznaniu 2017 – zobacz, gdzie się wybrać w długi weekend majowy [IMPREZY, WYDARZENIA]

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE