Matdeco spełnia marzenia o betonie

2019-09-30 11:55 Redakcja
Matbet
Autor: mat. prasowe

Od kilku lat w firmie MATBET działa linia produkcyjna, która tworzy elementy z betonu, które cieszą wzrok coraz większej ilości użytkowników w Wielkopolsce, ale nie tylko.

Od ponad 30 lat pod szyldem firmy Matbet produkowane są elementy z betonu większego kalibru - kręgi, rury, elementy drogowe, które w 99 procentach są niewidoczne dla oka ludzkiego.

W 2015 roku przedsiębiorstwo stwierdziło, że koniec z ukrywaniem się pod powierzchnią. – „Trzeba ten piękny produkt jakim jest beton pokazywać i się nim chwalić.” Tak oto z miłości do betonu powstała linia produkcyjna - Matdeco, specjalizująca się w elementach z betonu architektonicznego. Bogatsi o doświadczenie, które daje im firma Matbet, tworzą elementy proste i te bardziej finezyjne używając prawdziwego betonu, a nie gotowych domieszek

Elementy z betonu cechuje trwałość i surowość. Firma tworzy elementy naturalne. Jeśli ktoś szuka elementów oryginalnych, niepowtarzalnych zarówno w strukturze jak i kolorystyce to jest to dobry adres do złożenia swojego zamówienia.

Za tą naturalność kochamy nasz beton i chcemy tą miłością zarażać innych - opowiadają przedstawiciele.

Matbet
Autor: mat. prasowe
Matbet
Autor: mat.prasowe

Oferta MATdeco:

- blaty
- płyty okładzinowe
- donice
- regały na wino
- lampy

- dekoracje

MATdeco przygotowuje także specjalne zamówienia. Jeśli komuś marzy się ławka, palenisko, donice wielowymiarowe, płyty ogrodowe czy też stół na zewnątrz lub do wnętrza domu to jest to najlepszy adres.

Wszystkie elementy z stałego asortymentu można zobaczyć w Showroomie Matdeco, tam też można usiąść z architektem i zaprojektować Wasze wymarzone betonowe elementy.

Adres showroomu: ul. Batorowska 15, Wysogotowo

Jak wygląda produkcja w firmie Matbet? O tym mówi krótki film przygotowany z okazji 30-lecia firmy Matbet. Zobaczcie!

Więcej informacji o firmie MATBET znajduje się na stronie internetowej.