Wjechała w dom

i

Autor: OSP Łubowo Wjechała w dom

Matka siedmiorga dzieci wjechała autem w dom! Była kompletnie pijana

2021-09-23 14:13

To się w głowie nie mieści! Edyta K. spod Gniezna (woj. wielkopolskie) wsiadła do auta na podwójnym gazie i staranowała dom. Najpierw wypadła z drogi, potem przejechała przez zamkniętą bramę, pokonała murek, przyłącze gazu i zatrzymała się na budynku. Po wszystkim uciekła, bo była kompletnie pijana. To matka siedmiorga dzieci!

Do wypadku doszło w środę (22 września) o godzinie 21:00 w Dziekanowicach. - Kobieta kierująca samochodem marki KIA Carnival, jadąc z kierunku Siemianowa w kierunku Dziekanowic, na skrzyżowaniu podczas skrętu w prawo straciła panowanie nad pojazdem, przejechała na wprost na posesję, gdzie wyłamała bramę, uszkodziła betonowy murek, a następnie uderzyła w skrzynkę gazową, uszkadzając także elewację domu - opisuje pijacki rajd Edyty K. Anna Osińska z gnieźnieńskiej policji. Kobieta miała dużo szczęścia, bo nikomu nie zrobiła krzywdy. Mimo że ledwo stała na nogach, po zatrzymaniu się na budynku, jak gdyby nigdy nic wysiadła z auta i… uciekła.  - Została zatrzymana niedługo potem przez policjantów referatu patrolowo – interwencyjnego z Gniezna - mówi Osińska. Kobieta była kompletnie pijana. Miała 2,5 promila alkoholu. Teraz za swoje zachowanie kobieta odpowie przed sądem. Grozi jej do dwóch lat więzienia.

Ukradli bajecznie drogiego smartwatcha i zniknęli! Rozpoznajesz ich?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE