Miał ustawić antenę, ale runął z wysokości! Przerażający wypadek w Wielkopolsce

i

Autor: chrissixt/cc0/Pixabay.com Mieszkaniec Bolewic pod Nowym Tomyślem chciał ustawić antenę na dachu, ale w czasie zdarzenia spadł z wysokości, zdj. ilustracyjne

Koszmarne zdarzenie

Miał tylko ustawić antenę, ale runął z wysokości! Przerażający wypadek w Wielkopolsce

2023-06-13 18:21

Mieszkaniec Bolewic pod Nowym Tomyślem chciał ustawić antenę na dachu, ale w czasie zdarzenia spadł z wysokości. Do wypadku doszło we wtorek, 13 czerwca, w godzinach popołudniowych, a mężczyzna został przetransportowany śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala w Poznaniu. Jak informują strażacy, poszkodowany znajduje się w stanie ciężkim.

70-latek, który ustawiał antenę, spadł z dachu. Poważny wypadek pod Nowym Tomyślem

Jak informuje PAP, 70-letni mężczyzna ustawiający antenę spadł z dachu w Bolewicach pod Nowym Tomyślem w Wielkopolsce. W ciężkim stanie trafił do szpitala. Jak przekazał aspirant Szymon Maciejewski z biura prasowego Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Tomyślu, do wypadku doszło we wtorek, 13 czerwca, w godzinach popołudniowych. Wiadomo, że mężczyzna wszedł na dach, by ustawić antenę. W pewnym momencie spadł. Na miejsce wezwany został śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Maciejewski podał ponadto, że 70-latek został przetransportowany do szpitala w Poznaniu.

Sonda
Mieliście kiedyś wypadek w pracy?
Zuchwała kradzież w centrum Warszawy. Wszystko nagrały kamery