Międzychód. Mogli uprawiać konopie indyjskie na dużą skalę. Policjanci powiedzieli stop

i

Autor: KPP Międzychód Międzychód. Mogli uprawiać konopie indyjskie na dużą skalę. Policjanci powiedzieli "stop"

Zatrzymano pięć osób

Międzychód. Mogli uprawiać konopie indyjskie na dużą skalę. Policjanci powiedzieli "stop"

2022-07-26 10:16

Policjanci zatrzymali pięciu mieszkańców powiatu międzychodzkiego podejrzanych o posiadanie narkotyków. Mężczyźni mieli na posesji wszystko, co jest potrzebne do uprawy konopi indyjskich. Zabezpieczono także amunicję.

Od jakiegoś czasu kryminalni z Międzychodu prowadzili działania operacyjne, w związku z podejrzeniem posiadania narkotyków przez mieszkańców powiatu międzychodzkiego. - W wyniku podjętych czynności policjanci zatrzymali pięciu mężczyzn. W trakcie przeszukania pomieszczeń zajmowanych przez podejrzanych, funkcjonariusze zabezpieczyli między innymi ponad 1,5 kg kilograma marihuany, growbox do uprawy roślin konopi oraz inne substancje, które przekazane zostały do dalszych badań laboratoryjnych. Ponadto policjanci znaleźli ponad 130 sztuk amunicji - relacjonują mundurowi.

Wobec trzech mężczyz Sąd Rejonowy w Szamotułach zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania, a wobec dwóch wolnościowe środki zapobiegawcze. - Podejrzani usłyszeli już zarzuty - dodają mundurowi.

Narkotyki przewożone z Hiszpanii w pomarańczach! Akcja CBŚ pod Bełchatowem

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki