Narkotykowy duet z Wielkopolski! Sprzedawali ŚWIŃSTWA w swojej gminie [ZDJĘCIA]

2020-09-07 11:20
Narkotykowy duet z Wielkopolski! Sprzedawali ŚWIŃSTWA w swojej gminie [ZDJĘCIA]
Autor: KPP Śrem Narkotykowy duet z Wielkopolski! Sprzedawali ŚWIŃSTWA w swojej gminie [ZDJĘCIA]

Policjanci ze Śremu zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy zamieszani są w przestępstwa narkotykowe. Najbliższe miesiące spędzą w areszcie, a następnie za swoje czyny odpowiedzą przed sądem.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego namierzyli i zatrzymali 31-letniego dilera, który w gminie Książ Wielkopolski handlował amfetaminą, tabletkami ecstasy oraz marihuaną. Zatrzymano także 37-latka, który jest zamieszany w przestępstwa narkotykowe.

Kilka dni temu mundurowi namierzyli 31-latka i udali się do jego miejsca zamieszkania.

- Policjanci ustalili, że posiada on znaczne ilości amfetaminy, tabletek ecstasy oraz marihuany i sprzedaje ten nielegalny towar mieszkańcom ksiąskiej gminy. W jego garażu znaleźli ponad 200 gramów amfetaminy, woreczek z marihuaną, 31 tabletek ecstasy oraz przybory do porcjowania narkotyków - relacjonuje Ewa Kasińska, rzecznik prasowa KPP Śrem.

Tego samego dnia policjanci zapukali także do drzwi 37-letniego mieszkańca ksiąskiej gminy, u którego 31-latek miał przez ponad rok czasu kupować amfetaminę oraz tabletki ecstasy.

- W jednym z pomieszczeń gospodarczych, które znajdują się na posesji 37-latka kryminalni znaleźli i zabezpieczyli ponad 100 gramów amfetaminy, woreczek z marihuaną, wagę jubilerską i pieniądze - dodaje Kasińska.

Mężczyźni zostali zatrzymani i trafili do policyjnego aresztu. Podejrzani usłyszeli zarzuty dotyczące posiadania znacznej ilości narkotyków oraz handlu nielegalnym towarem, co zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 10. Ponadto sąd na trzymiesiące aresztował narkotykowy duet.

Katowice: Wielka akcja policjantów! Narkotyki, samochody i miliony złotych
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE