Nie uwierzysz, gdzie WSADZILI narkotyki. Teraz najedli się wstydu [ZDJĘCIA]

2019-11-19 9:01 BM

Dwóch braci w wieku 20 i 21 lat było w posiadaniu znacznej ilości narkotyków. Przechowywali je w nietypowy sposób. Teraz grozi im kara do 8 lat więzienia.

Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości gospodarczej z Komendy Powiatowej Policji w Pile ustalili, że dwóch mężczyzn mieszkających na terenie powiatu pilskiego może być w posiadaniu narkotyków. Nie pomylili się.

Funkcjonariusze doprecyzowali szczegóły i weszli na ustaloną wcześniej posesję. Na miejscu zastali dwóch braci, którzy wizytą funkcjonariuszy byli zupełnie zaskoczeni. - Podczas przeszukania pomieszczeń mieszkalnych i gospodarczych policjanci znaleźli narkotyki ukryte w słoikach, workach i torebkach foliowych. Dodatkowo śledczy zabezpieczyli już ścięte rośliny konopi, które były przygotowane do suszenia. Łącznie funkcjonariusze zabezpieczyli blisko 7 kg środków odurzających w postaci marihuany - relacjonuje podkom. Żaneta Kowalska z pilskiej policji.

Bracia zostali zatrzymani i trafili do policyjnego aresztu. - Zatrzymani to mieszkańcy powiatu pilskiego w wieku 20 i 21 lat. Starszy z nich usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 8 lat więzienia - kończy podkom. Kowalska.