Nowy Dębiec: 21-latek zwiedzał okoliczne bary. W pewnym momencie wpadł w szał. Zniszczenia na pokaźną kwotę!

2021-07-01 11:18
Nowy Dębiec: 21-latek zwiedzał okoliczne bary. W pewnym momencie wpadł w szał. Zniszczenia na pokaźną kwotę!
Autor: pixabay.com - zdjęcie poglądowe/ KPP Kościan Nowy Dębiec: 21-latek zwiedzał okoliczne bary. W pewnym momencie wpadł w szał. Zniszczenia na pokaźną kwotę!

21-letni mieszkaniec Kościana (woj. wielkopolskie) zaszalał. Kilka dni temu zniszczył wyposażenie jednego z barów, który znajduje się na terenie Nowego Dębca. Mężczyzna ma poważnie kłopoty. Dlaczego to zrobił?

Do zdarzenia doszło we wtorek (22 czerwca) około godz. 20:00. Policjanci z Kościana otrzymali zgłoszenie, że w jednym z lokali gastronomicznych w Nowym Dębcu doszło do aktu wandalizmu.

- Jak się później okazało, 21-letni mieszkaniec Kościana spacerując po letniskowej miejscowości odwiedzał lokale gastronomiczne. Gdy został wyproszony z jakiegoś baru, szukał kolejnego. Patrol skierowany na miejsce zatrzymał wskazanego mężczyznę. Po zniszczeniu wypoasażenia, zmienił już miejsce biesiadowania. W chwili zatrzymania mężczyzna był nietrzeźwy - tłumaczy podkom. Radosław Nowak, oficer prasowy KPP Kościan.

Osoba, która zgłaszała interwencję wskazała, że 21-latek zniszczył wyposażenie baru, uszkodził schładzarkę do piwa oraz zarysował lodówkę. Wartość strat wyceniono na kwotę 3000 złotych.

- Zatrzymany, po wytrzeźwieniu w policyjnej celi, usłyszał zarzut uszkodzenia mienia. Przyznał się do jego popełnienia - dodaje podkom. Nowak.

Podczas zatrzymania okazało się, że mieszkaniec Kościana jest poszukiwany, w celu odbycia kary pozbawienia wolności za wcześniej popełnione przestępstwo. Tym samym policyjną celę zamienił na więzienną. Za uszkodzenie mienia grozi mu kara od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności.

Pijany spowodował kolizję na oczach policjanta
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE