Okonek. 40-latka okradła swoją matkę! Zaczęła szarpać i uderzać ją po głowie

i

Autor: KPP Złotów Okonek. 40-latka okradła swoją matkę! "Zaczęła szarpać i uderzać ją po głowie"

Potwór, a nie córka!

Okonek. 40-latka okradła swoją matkę! "Zaczęła szarpać i uderzać ją po głowie"

2022-09-21 8:44

Szokujące wydarzenia w jednym z mieszkań w Okonku (pow. złotowski) w Wielkopolsce. 40-letnia kobieta używając przemocy okradła swoją matkę. Agresorka została zatrzymana i grozi jej sroga kara!

W ubiegłym tygodniu, policjanci z Komendy Komisariatu Policji w Okonku, zostali wezwani na interwencję domową, która dotyczyła kradzieży pieniędzy. - Funkcjonariusze którzy przybyli na miejsce ustalili, że 40-latka, wykorzystując przewagę siły oraz bezbronność 78-letniej matki, zaczęła szarpać i uderzać ją po głowie. W momencie gdy seniorka została doprowadzona do stanu bezbronności, została okradziona z pieniędzy w kwocie blisko 3 tysiące złotych - tłumaczy mł. asp. Damian Pachuc z KPP w Złotowie.

Policjanci tego samego dnia zatrzymali 40-letnią mieszkankę powiatu złotowskiego. Kobieta usłyszała zarzut rozboju oraz uszkodzenia ciała. - W piątek (16 września) sąd na wniosek policji i prokuratury zastosował wobec 40-latki tymczasowy areszt na okres 3 miesięcy - dodaje mł. asp. Pachuc. 40-latce grozi teraz kara pozbawienia wolności do lat 12.

Justyna F. z Przemyśla tłumaczy dlaczego znęcała się nad swoimi dziećmi
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE