Połajewo. Byk staranował 29-latka! Mężczyzna nie żyje

i

Autor: pixabay.com - zdjęcie poglądowe/ policja.gov.pl Połajewo. Byk staranował 29-latka! Mężczyzna nie żyje

Straszna śmierć

Połajewo. Byk staranował 29-latka! Mężczyzna nie żyje

2022-08-10 12:27

Dramatyczne wydarzenia w jednym z gospodarstw na terenie gminy Połajewo (woj. wielkopolskie). Byk staranował 29-latka, który wykonywał prace naprawcze. Niestety nie udało się uratować jego życia. Policja ma już wstępne ustalenia dotyczące tragedii.

Do tragicznych wydarzeń w gminie Połajewo doszło we wtorek (9 sierpnia) w godzinach wieczornych. 29-letni mężczyzna wykonywał prace i to właśnie wtedy doszło do wypadku. Policjanci ustalili, że mężczyzna - w zagrodzie, w której były trzymane luzem byki - naprawiał rurę dostarczającą wodę do poideł. - Z naszych dotychczasowych ustaleń wynika, że 29-letni mieszkaniec gminy Połajewo w trakcie wykonywania prac został prawdopodobnie potrącony przez jedno ze zwierząt w wyniku czego prawdopodobnie uderzył ciałem w drzwi zagrody - powiedziała PAP oficer prasowa KPP w Czarnkowie st. asp. Karolina Górzna-Kustra.

ZOBACZ: Byk uciekł z zagrody! Musieli go siłą wyciągać z przydrożnego rowu! [ZDJĘCIA]

Na miejsce wezwano służby ratunkowe, ale mimo prowadzonej reanimacji mężczyzna zmarł. Cało zostało zabezpieczone do sekcji zwłok. - Czynności na miejscu były prowadzone pod nadzorem prokuratora Prokuratury Rejonowej w Trzciance. Trwa ustalanie przebiegu, okoliczności i przyczyn tego zdarzenia - zaznaczyła Górzna-Kustra.

Sonda
Czy miałeś kiedyś nieprzyjemne zdarzenie związane ze zwierzętami?
Tragedia w Szczecinie śmierć dziecka w samochodzie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE