Poszukiwany fałszywy hydraulik z Poznania. Ukradł dużo kasy. Rozpoznajecie go?

2021-11-15 8:29

Fałszywy hydraulik grasuje po Poznaniu? Jakiś czas temu w jednym z mieszkań na Wildzie doszło do kradzieży, a odpowiedzialny za to może być mężczyzna widoczny na sporządzonym portrecie pamięciowym. Rozpoznajecie go?

11 sierpnia 2021 roku w jednym z mieszkań przy ulicy Jaworowej w Poznaniu doszło do kradzieży kilkudziesięciu tysięcy złotych. Związek ze sprawą może mieć mężczyzna, którego portret pamięciowy został wykonany przez policjantów z Laboratorium Kryminalistycznego KWP w Poznaniu. - Sprawca podał się za hydraulika i ukradł z mieszkania sporą gotówkę - tłumaczy Marta Mróz z biura prasowego poznańskiej policji.

Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę, proszone są o kontakt telefoniczny z policjantami z Komisariatu Poznań-Wilda pod numerem 47 77 125-49, czynnym w godzinach 7:30-15:30 lub 47 77 125-11 całodobowo.

Sonda
Czy padłeś/aś kiedyś ofiarą kradzieży?
Kolno. Złodziej włamał się do baru i przyrządził sobie kebaba
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE