Poznań: 25-latek reanimowany na przystanku! Liczyła się każda sekunda

2022-01-26 14:19
Poznań: 25-latek reanimowany na przystanku! Liczyła się każda sekunda
Autor: Google Earth Poznań: 25-latek reanimowany na przystanku! Liczyła się każda sekunda

Przykre wydarzenia na jednym z przystanków tramwajowych w Poznaniu. Młody mężczyzna stracił przytomność. Potrzebna była natychmiastowa reanimacja. Na szczęście w pobliżu byli policjanci, którzy mogli udzielić mu pomocy. W przeciwnym razie mogło się skończyć tragedią.

Do zdarzenia doszło w piątek (21 stycznia). Na jednym z przystanków tramwajowych w centrum Poznania 25-letni mężczyzna nagle stracił przytomność. O zdarzeniu zostali poinformowali policjanci z Komisariatu Policji Poznań – Jeżyce, sierż. Sebastian Flisiak oraz post. Wiktoria Kaczmarek. - Policjanci natychmiast pojechali na miejsce interwencji. Zauważyli leżącego na ziemi młodego mężczyznę. Funkcjonariusze próbowali dowiedzieć się od niego co się wydarzyło. Udzielane odpowiedzi były zdawkowe i niezrozumiałe. Dodatkowo puls poszkodowanego był słabo wyczuwalny, a po chwili czynności życiowe ustały - relacjonuje Łukasz Kędziora z poznańskiej policji.

Czytaj też: Chwycił za gardło i groził, że zabije! Rozbój w galerii w Poznaniu

Policjantka rozpoczęła reanimację 25-latka, który po chwili poczuł się nieco lepiej, a jego puls stał się ponownie wyczuwalny. Na miejsce przyjechało pogotowie, które zabrało mężczyznę do szpitala.

Dramatyczna akcja służb, reanimowali człowieka w autobusie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE