Poznań. Maja była maltretowana. Co za bestia jej to zrobiła?!

i

Autor: Schronisko dla zwierząt Poznań Poznań. Maja była maltretowana. Co za bestia jej to zrobiła?!

Poznań. Maja była maltretowana. Co za bestia jej to zrobiła?!

2022-02-25 12:14

Przykre obrazki z Poznania. Policjanci i strażnicy miejscy interweniowali w sprawie bezbronnego, pokrzywdzonego pieska, który był mocno zaniedbany. Mundurowi rozpoczęli śledztwo w tej sprawie.

Schronisko dla zwierząt w Poznaniu przyjęło ostatnio suczkę Maję, która trafiła tam po interwencji policji i straży miejskiej. - Przybyła do nas suczka, bardzo wychudzona i chora. Jest już po wstępnych badaniach. Nazwaliśmy ja Maya od dzielnej, walecznej księżniczki Mai.. - napisali przedstawiciele poznańskiego schroniska. Wiadomo, że przed Mają walka o życie, a zdjęcia, które zostały opublikowane są drastyczne. Do sprawy odnieśli się także policjanci z komendy miejskiej. - Policjanci z Wildy już zajmują się tą sprawą. Ustalają osobę, która jest odpowiedzialna za doprowadzenie psa do takiego stanu - informują mundurowi.

Pies Boguś żywą tarczą strzelniczą dla złych ludzi
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE