karetka

i

Autor: pixabay

Kobieta trafiła do szpitala

Poznań: matka z dwójką dzieci potrącona na przejściu dla pieszych

2022-09-28 14:13

Matka dwójki dzieci, która została potrącona na skrzyżowaniu na poznańskim Dębcu, trafiła do szpitala - podaje Polska Agencja Prasowa. Wiadomo, że osoba kierująca toyotą, która potrąciła kobietę, była trzeźwa. Do zdarzenia doszło przed południem.

Kobieta, która przechodziła przez przejście dla pieszych z dwójką dzieci w wózku, trafiła do szpitala. Wiadomo, że dzieciom nic się stało, a do zdarzenia doszło na skrzyżowaniu na poznańskim Dębcu. O szczegółach potrącenia opowiedziała Polskiej Agencji Prasowej Marta Mróz z poznańskiej policji. - Przed przejściem dla pieszych zatrzymał się transport medyczny, by przepuścić kobietę prowadzącą wózek z dwójką małych dzieci. Jadąca z naprzeciwka toyota uderzyła w pieszą. Wiemy, że kierująca toyotą osoba była trzeźwa - przekazała policjantka. Dzieci są pod opieką ojca.

Groźny wypadek na al. Waszyngtona. Zderzenie samochodu z autokarem
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany