Poznań: Na pasach POTRĄCONO kobietę. Poszukiwani świadkowie wypadku!

2020-08-13 13:12 Maciej Brzeziński
policja
Autor: Getty Images

Policjanci z Poznania poszukują świadków zdarzenia drogowego. Na przejściu dla pieszych potrącono kobietę. Sprawca wypadku uciekł z miejsca zdarzenia. Więcej szczegółów przeczytasz na se.pl.

Do zdarzenia drogowego doszło 1 lipca około godz. 12:38 przy ulicy Górna Wilda 104 w Poznaniu. O szczegółach wypadku informują policjanci.

- Kierująca samochodem marki Citroen koloru czarnego nie zachowała szczególnej ostrożności, nie ustąpiła pierwszeństwa i potrąciła pieszą przechodząc na oznakowanym przejściu dla pieszych - przekazali mundurowi.

Wiadomo, że kierująca poruszała się od strony ul. Wierzbięcice w kierunku skrzyżowania ul. Wierzbięcice z ul. Górna Wilda. Znany jest też jej rysopis.

- Kierującym była kobieta o ciemnych włosach, ubrana w koszulkę koloru białego, koszulę koloru niebieskiego i spódnicę koloru czerwonego lub różowego. Po zdarzeniu kierująca pomogła wstać pokrzywdzonej i zejść z jezdni po czym odjechała w nieznanym kierunku - dodają funkcjonariusze.

Osoby, które posiadają informacje na temat tego zdarzenia proszone są o kontakt z Komisariatem Policji Poznań - Wilda ul. Taborowa 22, pokój 21 osobiście lub telefonicznie pod numer telefonu 61 84 158 64.

Dramatyczny wypadek na S8

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.