Poznań: Niebezpieczne odkrycie w środku lasu! Obyło się bez ofiar [zdjęcia]

2021-09-16 9:20
Poznań: Niebezpieczne odkrycie w środku lasu! Obyło się bez ofiar
Autor: Straż Miejska Poznań Poznań: Niebezpieczne odkrycie w środku lasu! Obyło się bez ofiar

Niebezpieczne odkrycie w środku jednego z poznańskich lasów. Spacerowicz natknął się na nie podczas wizyty w Lasach Komunalnych na Dębinie. Na miejsce przyjechała Straż Miejska, a także pracownicy Aquanet. Na szczęście nikomu nic się nie stało, choć to miejsce było bardzo niebezpieczne dla ludzi i zwierząt.

Kilka dni temu strażnicy miejscy z Poznania otrzymali zgłoszenie od jednego z mieszkańców, który wybrał się na spacer do Lasu Komunalnego na Dębinie. Mężczyzna zauważył na swojej drodze otwartą studzienkę. Była ona głęboka na około dwa metry, a w środku było dużo wody. To stanowiło wielkie niebezpieczeństwo dla innych ludzi, ale także zwierząt. - Funkcjonariusze zabezpieczyli i oznakowali miejsce taśmą ostrzegawczą oraz po ustaleniu właściciela – Aquanet, powiadomili go o zaistniałej sytuacji. Pracownicy szybko przybyli na miejsce i umieścili pokrywę na miejscu - tłumaczą strażnicy.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE