Poznań: NOŻOWNIK ranił trzy osoby?! Prawda jest SZOKUJĄCA

2020-06-19 9:03 BM
Poznań: NOŻOWNIK ranił trzy osoby?! Prawda jest SZOKUJĄCA
Autor: pixabay.com - zdjęcie poglądowe Poznań: NOŻOWNIK ranił trzy osoby?! Prawda jest SZOKUJĄCA

Portal epoznan.pl poinformował, że w czwartkowy wieczór doszło do ataku nożownika na ulicy Głogowskiej w Poznaniu. Miał on ranić trzy osoby. Na miejscu zjawiły się wszystkie służby, a prawda okazała się zupełnie inna. Jest ona szokująca, a zarazem przerażająca, że ktoś mógł posunąć się do czegoś takiego!

Do zdarzenia miało dojść w czwartkowy wieczór w budynku przy ul. Głogowskiej 100. Służby otrzymały zgłoszenie od osoby, która miała widzieć trzy ranne osoby, o czym poinformował portal epoznan.pl.

Na miejsce przyjechało pogotowie i policja, ale nie znaleźli oni nic niepokojącego. Zgłoszenie okazało się... głupim żartem! Sprawę w mediach społecznościowych skomentował rzecznik poznańskiego pogotowia Robert Judek.

- Atak "nożowników"... rany kłute..., wszyscy postawieni na nogi, ZRM na miejscu, Policjanci na miejscu i co? - ktoś zrobił sobie taki "ŻARCIK" - przekazał Judek.

Redakcja epoznan.pl przekazała także stanowisko administratora budynku, w którym doszło do zdarzenia. Okazało się, że jeden z lokatorów był pod wpływem alkoholu i chciał wykorzystać fakt, że w budynku kilka dni temu doszło do pobicia. W ten sposób chciał utrudniać prowadzenie hostelu, który mu przeszkadza.

- Zgłoszenie okazało się fałszywe. Wobec zgłaszającego skierowany został wniosek do sądu o ukaranie za bezpodstawne wezwanie służb - dodaje Piotr Garstka z Wielkopolskiej Policji.

Za bezpodstawne wezwanie służb grozi kara aresztu, ograniczenia wolności albo grzywny do 1500 złotych.

Zadźgał nożem kolegę. Poszło o kobietę?
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE