Poznań: Znaleziono kierowcę, który prawie PRZEJECHAŁ DZIECI na pasach! Szokujące ustalenia policji

2021-02-25 16:43 ago
Poznań: Znaleziono kierowcę, który prawie PRZEJECHAŁ DZIECI na pasach! Szokujące ustalenia policji
Autor: Polskie Drogi/YouTube Poznań: Znaleziono kierowcę, który prawie PRZEJECHAŁ DZIECI na pasach! Szokujące ustalenia policji

To wstrząsnęło mieszkańcami całej Polski! W sieci pojawił się filmik, na którym widać, jak dziewczynka i chłopiec przechodzą przez przejście dla pieszych na ulicy Malwowej w Poznaniu. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że jeden z kierowców nie zachował dostatecznej ostrożności w okolicy pasów i nie zauważył idących prawidłowo dzieci. Tylko cud sprawił, że całe to zdarzenie nie skończyło się potworną tragedią. Sprawą szybko zajęła się poznańska policja, która bez problemu namierzyła nieodpowiedzialnego mężczyznę!

Na nagraniu, które pojawiło się w na kanele You Tube "Polskie Drogi" widać, jak chłopiec i dziewczynka przechodzą przez przejście dla pieszych przy skrzyżowaniu z ulicą Żonkilową. I to wtedy jadący bus nie zatrzymał się przed przejściem dla pieszych, mimo że auta po drugiej stronie ulicy ustąpiły im pierwszeństwa. Autor filmiku zaznacza, że tylko cud uratował te dzieci.

ZOBACZ: Poznań: Znaleziono kierowcę, który prawie PRZEJECHAŁ DZIECI na pasach! Szokujące ustalenia policji

Mrożące krew w żyłach nagranie publikujemy poniżej:

- Widać jak dzieci odwróciły się w moim kierunku, bo zauważyłem szybko nadjeżdżający samochód i zacząłem trąbić i być może to ich na chwilę wstrzymało w ruchu i udało im się przeżyć - napisał.

Sprawą zajęła się policja w Poznaniu, która dotarła do kierowcy. - Kierowca, to 39-letni mężczyzna. Mężczyzna został przesłuchany i przyznał się do popełnionych wykroczeń. Dodatkowo okazało się, że nie ma on prawa jazdy. Sprawa trafi do sądu - wyjaśniają mundurowi. 

Seks w centrum miasta! Gorące sceny przed miejską przychodnią w Sycowie
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE