O krok od tragedii na ulicach Poznania! "Dzieci oszukały przeznaczenie" [WIDEO]

2021-02-24 14:21 bm
O krok od tragedii na ulicach Poznania! Dzieci oszukały przeznaczenie [WIDEO]
Autor: Youtube Polskie Drogi O krok od tragedii na ulicach Poznania! "Dzieci oszukały przeznaczenie" [WIDEO]

Niestety, takie sytuacje bardzo często kończą się tragicznie. Piesi wchodzą na pasy w momencie, gdy z pojazdów się zatrzymał. To samo powinien uczynić pojazd jadący z przeciwnej strony, ale nie zawsze tak się dzieje. Tak też było w tym przypadku. Nagranie z ulic Poznania, które pojawiło się w internecie jest wstrząsające.

Takie sytuacje na polskich drogach zdarzają się bardzo często i są opłakane w skutkach. Samochód zatrzymuje się przed pasami, na które wchodzą piesi. Niestety, jadące drugim pasem auto tego nie czyni. Taka sytuacja miała miejsce kilka dni temu na ul. Malwowej w Poznaniu. Dzieci weszły na przejście dla pieszych, a chwilę później mogło dojść do potężnego zderzenia. To naprawdę cud, że nikomu nic się nie stało.

Nagranie pojawiło się na profilu "Polskie Drogi". Całą sytuację opisał autor wideo.

- Widać jak dzieci odwróciły się w moim kierunku, bo zauważyłem szybko nadjeżdżający samochód i zacząłem trąbić i być może to ich na chwilę wstrzymało w ruchu i udało im się przeżyć - napisał.

Całe nagranie możecie zobaczyć poniżej:

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE