Poznań: Trwają poszukiwania nastolatki! Mogła wyjechać do Wrocławia [ZDJĘCIA]

2020-01-13 12:34 EIPOZ

Zaginęła 15-letnia Jessica Mensfeld i od tygodnia nie ma z nią kontaktu! Poszukiwania nastolatki prowadzą funkcjonariusze z Komisariatu Policji Poznań Nowe Miasto. Poinformowano, że mogła wyjechać do Wrocławia.

Jessica Mensfeld zaginęła we wtorek (7 stycznia) około godz. 9:00. Do tej pory nie nawiązała kontaktu z rodziną i trwają jej poszukiwania.

- Nieletnia zgodnie z postanowieniem sądu powinna przebywać w ośrodku opiekuńczo - wychowawczym. W trakcie wykonywanych czynności ustalono, że mogła wyjechać do Wrocławia do swojego kolegi. Ponadto może posługiwać się poprzednim nazwiskiem Kujawa - przekazali funkcjonariusze policji.

Rysopis zaginionej:
- wzrost 165 - 168 cm
- szczupła budowa ciała
- włosy ciemnobrązowe, farbowane z odrostami koloru ciemny blond

Zaginiona była ubrana w kurtkę puchową koloru czarno - szarego ze srebrnymi elementami odblaskowymi, spodnie jeansowe koloru czarnego, buty sportowe koloru czarnego ze srebrnymi elementami odblaskowymi, chusta w kratę koloru beżowo - brązowego.

Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje na temat zaginionej proszone są o pilny kontakt z dyżurnym Komisariatu Policji Poznań Nowe Miasto – tel. 61 841-23-11/12/13 lub 112.