Poznań. Uwodzi młode dziewczyny, a później robi to! Jedna uprawiała z nim seks, teraz się boi

i

Autor: Free-Photos/cc0/Pixabay.com Mieszkanka Poznania ostrzega inne młode dziewczyny przed czarnoskórym Johnem. Kobieta poszła z nim do wynajmowanego przez mężczyzna mieszkania, gdzie uprawiali seks.

Poznań. Uwodzi młode kobiety, a później robi to! Jedna uprawiała z nim seks, teraz się boi

2021-08-10 17:57

Mieszkanka Poznania ostrzega inne młode dziewczyny przed czarnoskórym Johnem. Poznali się w jednym z nocnych klubów, gdzie wypili razem kilka drinków i tańczyli. Kobieta poszła z nim następnie do wynajmowanego przez mężczyznę mieszkania, gdzie uprawiali seks. Nad ranem nieznajomy szybko pozbył się dziewczyny, ale okazało się, że zostawił sobie pamiątkę.

Poznań. Uwodzi młode dziewczyny i je nagrywa

Jak informuje epoznan.pl, do redakcji portalu napisała mieszkanka Poznania, która ostrzega inne młode dziewczyny przed czarnoskórym Johnem. Kobieta poznała go w jednym z nocnych klubów, gdzie powiedział jej, że przyjechał odwiedzić nasz kraj. Później wypili razem kilka drinków i tańczyli, a następnie mężczyzna zaprosił ją do wynajmowanego przez siebie mieszkania, gdzie uprawiali seks. Nad ranem szybko wyprosił mieszkankę Poznania, tłumacząc się, że za chwilę wraca jego siostra, ale wymienili się numerami telefonów i zostali znajomymi na Facebooku.

- Kilka tygodni później otrzymałam z nieznanego numeru na WhatsApp filmik, na którym uprawiam z Johnem seks. Przerażona natychmiast zadzwoniłam na ten numer, ale nikt nie odebrał. Po chwili otrzymałam wiadomość ":)". Gdy zażądałam wyjaśnień, osoba po drugiej stronie odpisała mi, że jest "trenerem uwodzenia" jeżdżącym po krajach Europy Środkowo-Wschodniej i nagrywa dla kursantów jakieś materiały, jak podrywać kobiety między innymi w Polsce. Następnie osoba ta zablokowała mój numer - pisze portalowi epoznan.pl mieszkanka Poznania.

Czytaj też: Dramat 34-latka z Chodzieży: "Ksiądz mnie gwałcił i obmacywał! Powinien trafić za kratki!"

Uprawiał seks z mieszkanką Poznania. Czy to ujawni?

Jak informuje epoznan.pl, wkrótce po tym z Facebooka zniknął profil Johna, a dziewczyna zdała sobie sprawę z tego, jakie konsekwencje może mieć fakt, że uprawiała z nim seks.

- Jestem załamana, mam ostatnio duże problemy ze snem i potwornie się boję, że ten filmik trafi do mojej rodziny lub znajomych. Waham się, czy zgłosić sprawę na policję, ale jest mi tak strasznie wstyd, że nie wiem, czy się na to odważę. Dziewczyny, uważajcie na siebie - pisze mieszkanka Poznania portalowi epoznan.pl.

Czytaj też: Dramat matki ze Środy Wielkopolskiej: "Znowu chcą mi zabrać córkę"

M jak miłość. Seksowna Adriana Kalska zachwyca na planie nowej czołówki. Aż zapiera dech - WIDEO
Nasi Partnerzy polecają