Poznań. ZOO ma nową mieszkankę. Jej kolce imponują [WIDEO]

2022-04-22 11:55
Poznań. ZOO ma nową mieszkankę. Jej kolce imponują [WIDEO]
Autor: ZOO Poznań Poznań. ZOO ma nową mieszkankę. Jej kolce imponują [WIDEO]

ZOO w Poznaniu ma nową mieszkankę. To Rózia. Urson amerykański urodził się trzy tygodnie temu. Jego kolce imponują. Zresztą zobaczcie sami.

Trzy tygodnie temu w poznańskim ZOO urodziła się Rózia. To urson amerykański, którego znakiem rozpoznawczym są kolce. Pracownicy ZOO musieli jednak szybko ją zaczipować, ponieważ jej kolce bardzo szybko stają się twarde i długie, co może być niebezpieczne dla zdrowia. Przy okazji do sieci trafił film z Rózią w roli głównej. - Na filmie Rózia występuje ze swoim troskliwym tatą Erso, mama Ruby jest w tym czasie zajęta smakołykiem w sąsiednim pomieszczeniu - mówią przedstawiciele ZOO.

Ursony można podziwiać na przeciwko wybiegu dla wielbłądów. Przedstawiciele ZOO podkreślają, że Rózia oraz jej rodzina wyjdą na wybieg, gdy zachęci je do tego słoneczna pogoda.

nowy mieszkaniec poznańskiego zoo
Sonda
Jak często odwiedzasz poznańskie ZOO?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE