Poznańskie murale podbijają Instagram! Zobaczcie najciekawsze zdjęcia [GALERIA]

2016-03-11 16:44 Joanna Pachla
Na zdjęciu jeden z najpopularniejszych poznańskich murali
Autor: MOs810/CC BY-4.0/Wikipedia Na zdjęciu jeden z najpopularniejszych poznańskich murali

Kto powiedział, że sztuka uliczna jest w czymkolwiek gorsza? Ilekroć przechodzimy ulicami Poznania, nie możemy wyjść z podziwu, jak bardzo do twarzy jest mu z muralami. Dziś prezentujemy Wam najciekawsze z nich!  

Po raz kolejny przeczesujemy poznański Instagram i wyszukujemy dla Was prawdziwe perełki. Dziś na warsztat bierzemy... murale! Wybraliśmy najciekawsze z nich i zestawiliśmy w jednym materiale. Koniecznie dajcie znać, które z nich podobają się Wam najbardziej!

Jeżeli Wy też pasjonujecie się fotografią i zdarza Wam się uchwycić Poznań i jego okolice w wyjątkowych kadrach - koniecznie wysyłajcie je do nas! Najciekawsze zdjęcia zamieścimy na naszej stronie, a ich autorów nagrodzimy wejściówkami do kin i restauracji. A zatem - jest o co powalczyć! Swoje zgłoszenia możecie wysyłać przez formularz oraz fanpage ESKA Info Poznań. Powodzenia!

A tymczasem przed Wami - słynne poznańskie murale!

Czytaj także: Tak na Poznań jeszcze nie patrzyliście! Zobaczcie bajeczne odbicia na… maskach samochodów! [GALERIA]

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE