RogalLOVE to jedna z najsłodszych akcji charytatywnych! [AUDIO]

2019-11-08 14:18 Maciej Melcer
Rogale świętomarcińskie
Autor: Rzuwig/cc/wikipedia Rogale świętomarcińskie

Mowa o kolejnej edycji RogaLOVE, dzięki której można pomóc dzieciom walczącym z nowotworem. Żeby to zrobić wystarczy kupić Rogale Świętomarcińskie.

Akcja charytatywna RogaLOVE została zorganizowana już po raz drugi. W zeszłym roku sprzedano 10 tysięcy rogali. W tym roku pieniądze z ich sprzedaży zostaną przekazane dzieciom walczącym z nowotworem.

- Stowarzyszenie Dzieciaki Chojraki to wspaniała, szczera i bezinteresowna organizacja, pomagająca najmłodszym w nierównej walce z nowotworami. Liczymy, że Polacy nie pozostaną obojętni na ich los także w tym roku i podzielą się dobrem w ramach kolejnej edycji akcji RogaLOVE – mówią organizatorzy akcji.

Charytatywne rogala trafią na cały świat. - Rogala były zamawiane nawet do Azji i Afryki. Często są zamawiane do europejskich krajów np. do Francji i Szwajcarii- mówi Justyna Grzyl z RogaLOVE.

Pieniądze ze sprzedaży rogali będą przekazane na zakup specjalistycznego sprzętu, który służy do wykrywania białaczki u dzieci. Trafi do podopiecznych Stowarzyszenia Dzieciaki Chojraki. Akcja potrwa do 17 listopada.

O akcji RogaLOVE mówi Justyna Grzyl: