SEKS na wieży widokowej koło Wolsztyna! Widoki z konstrukcji można oglądać na żywo [WIDEO]

2020-07-31 13:51 AGO, Rafał Strzelec
SEKS na wieży widokowej koło Wolsztyna! Widoki z konstrukcji można oglądać na żywo [WIDEO]
Autor: pixabay.com, Urząd Miasta w Wolsztynie

Sprawa tego nagrania wstrząsnęło mieszkańcami Wielkopolski, ale i także całego kraju! Na wieży widokowej w Świętnie koło Wolsztyna dwie pary uprawiały seks! Na ich nieszczęście, miłosne igraszki nagrała... kamera monitoringu. Nagranie wyciekło do internetu.

W internecie nie milkną echa afery, którą rozpętały dwie pary baraszkujące na wieży widokowej w Świętnie! Jak podał serwis wolsztyn.naszemiasto.pl "kamera monitorująca bezpieczeństwo i porządku na wieży, w gminie Wolsztyn zarejestrowała miłosne uniesienia dwóch par".

ZOBACZ: SEKS na wieży widokowej! Nagranie z Wolsztyna WYCIEKŁO do sieci!

Nie wiadomo, kiedy dokładnie doszło do zdarzenia. Wiadomo jednak, że pikantne sceny wyciekły do sieci, co potwierdził w swoim oświadczeniu burmistrz Wolsztyna.

- Z ubolewaniem potwierdzam fakt, iż do Internetu wydostał się fragment zapisu z wewnętrznego monitoringu wizyjnego należącego do Urzędu Miejskiego w Wolsztynie. O powyższym fakcie poinformowałem organy ścigania - napisał Wojciech Lis.

Prokuratura Rejonowa w Wolsztynie bada sprawę opublikowanego wideo z wieży widokowej. Za dopuszczenie się nieobyczajnego wybryku w miejscu publicznym, zgodnie z art. 140. Kodeksu wykroczeń, grozi kara aresztu, ograniczenia wolności, grzywny do 1,5 tys. zł lub nagana.

Nagranie live z wieży widokowej w Świętnie koło Wolsztyna, która za sprawą afery stała się słynna na całą Polskę, można śledzić w internecie. Pogląd z kamery zamontowanej na dachu konstrukcji możecie zobaczyć TUTAJ.

Królikowski zagrał "dziesięć scen seksu bez Viagry". Pikantne szczegóły z planu. jak oni to robili?