SEKS na wieży widokowej! Nagranie z Wolsztyna WYCIEKŁO do sieci!

2020-07-30 17:50
Seks na wieży widokowej w Świętnie. Nagranie wyciekło do sieci!
Autor: Urząd Gminy Świętno/ 97rockonline.com

Tego jeszcze nie było! Na wieży widokowej w Świętnie koło Wolsztyna dwie pary uprawiały seks! Miłosne uniesienia nagrała kamera monitoringu. Sprawą już zajmuje się prokuratura w Wolsztynie na wniosek burmistrza. Nagranie wyciekło do sieci. Czytaj więcej na se.pl.

Wielkopolska. Seks na wieży widokowej! Nagranie wyciekło do sieci

Jak podał serwis wolsztyn.naszemiasto.pl "kamera monitorująca bezpieczeństwo i porządek na wieży widokowej w Świętnie, w gminie Wolsztyn zarejestrowała miłosne uniesienia dwóch par". Nie wiadomo, kiedy dokładnie doszło do zdarzenia. Wiadomo jednak, że pikantne sceny na wieży widokowej w Świętnie wyciekły do sieci, co potwierdził w swoim oświadczeniu burmistrz Wolsztyna.

- Z ubolewaniem potwierdzam fakt, iż do Internetu wydostał się fragment zapisu z wewnętrznego monitoringu wizyjnego należącego do Urzędu Miejskiego w Wolsztynie. O powyższym fakcie poinformowałem organy ścigania. Dla dobra sprawy w chwili obecnej nie możemy udzielać żadnych innych informacji. Zostały już wdrożone niezbędne procedury celem wyeliminowania podobnych incydentów w przyszłości. O dalszych krokach poinformujemy Państwa po zakończeniu czynności prowadzonych przez stosowne organy - napisał Wojciech Lis.

Wolsztyn. Seks na wieży widokowej. Sprawą zajmuje się prokuratura

Prokuratura Rejonowa w Wolsztynie bada sprawę opublikowanego wideo z wieży widokowej. - Na razie prokurator analizuje sprawę i zdecyduje, w jakim kierunku to postępowanie będzie prowadzone - powiedział rzecznik Prokuratury Okręgowej w Poznaniu prok. Łukasz Wawrzyniak. Najprawdopodobniej śledztwo będzie prowadzone w kierunku utrwalania lub rozpowszechniania wizerunku nagiej osoby bez jej zgody, za co grozi od trzech miesięcy do pięciu lat więzienia.

Seksualne uniesienia na wieży widokowej mogą słono kosztować napalonych turystów. Grozi im kara aresztu, ograniczenia wolności, grzywny do 1,5 tys. zł lub nagana. 

Królikowski zagrał "dziesięć scen seksu bez Viagry". Pikantne szczegóły z planu. jak oni to robili?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE