SEKSTAŚMY z Królikowskim. "Płakał mi, że już nie chce" [WIDEO]

2020-07-30 11:56
 Antek Królikowski nagrał 10 scen seksu bez Viagry
Autor: INSTAGRAM Antek Królikowski nagrał 10 scen seksu bez Viagry

W kinach od 4 września zobaczymy najnowszy film Patryka Vegi pt. "Pętla", który opowie o seksaferze na Podkarpaciu. Do współpracy reżyser zaprosił najpopularniejsze polskie gwiazdy, w tym również celebrytów. Jednak twarzą filmu został Antek Królikowski, który musiał zmierzyć się z naprawdę ostrymi i szokującymi scenami seksu. Patryk Vega zdradził, jak wygląda reżyserowanie i kręcenie pikantnych scen.

Patryk Vega poświęcił sporo czasu i uwagi na to, aby wypromować swój nowy film. Reżyser ujawnił SEKSTAŚMY polityków i księży. Zagrają ulubieńcy Vegi, czyli Antoni Królikowski („Bad Boy”, „Polityka”), Katarzyna Warnke („Botoks”, „Kobiety Mafii”), Piotr Stramowski („Bad Boy”, „Pitbull. Nowe porządki”, „Botoks”, „Kobiety Mafii”), a nawet celebrytka znana z Królowych Życia Dagmara Kaźmierska i wiele innych znanych postaci.  W "Pętli" największą gwiazdą będzie Antoni Królikowski. Młody aktor od dawna współpracuje z Patrykiem Vegą. Reżyser postawił mu wysoko poprzeczkę. Aktor musiał się przełamać i zagrać naprawdę odważne sceny. Mocna scena seksu z dwoma kobietami, czy wciąganie kokainy z nagiego ciała prostytutki to tylko przykłady tego, co zobaczymy w kinie. 

Jak reżyseruje się sceny seksu?

Patryk Vega odpowiedział na to pytanie na Instagramie. Dokładnie opisał przebieg pracy na planie z Królikowskim. Pokazał nagrania zza kulis, na którym widzimy, jak Antoni zmaga się z interpretacją scenariusza, w którym było napisane tylko tyle, że jego bohater ma uprawiać seks z wieloma partnerkami. Królikowski musiał zinterpretować zapis scenariusza po swojemu. Vega ujawnił jak to wygląda z jego strony: - Mówisz: "dobra, ty leżysz na plecach, ty leżysz na niej, bzykamy się... Akcja!" Królikowski nie nadążał z wymianą partnerek na planie filmu: - Ilość tych partnerek, jakie mój bohater poznaje, z jakimi się styka i rzeczy, które z nimi wyprawia jest czymś, czego raczej w życiu prywatnym nie zaznam i nie chcę zaznać!  Vega dodał, że Antek stanął na wysokości zadania i nagrał 10 scen seksu bez Viagry. Choć łatwo nie było. - Płakał mi, że już nie chce - ujawnił reżyser, który ma również nadzieję, że Królikowski nie będzie miał z tego powodu traumy i zechce jeszcze kiedykolwiek uprawiać seks. ZOBACZ WIDEO, na którym widać WSZYSTKO!

Patryk VEGA oszpeci Małgosię Rozenek-Majdan? I VLOG

Królikowski zagrał "dziesięć scen seksu bez Viagry". Pikantne szczegóły z planu. jak oni to robili?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE