Ktoś oblał cuchnącą cieczą samochodypracowników prokuratury. Auta nie nadają się do użytku

i

Autor: manfredrichter / CC0 / pixabay.com, Google Street View Ktoś oblał cuchnącą cieczą samochodypracowników prokuratury. Auta nie nadają się do użytku

Kto to zrobił?

Smród nie do wywietrzenia, auta nie do użytku. Ktoś oblał auta pracowników prokuratury cuchnącą cieczą

2023-01-24 19:25

Nie wiadomo kto i nie wiadomo dlaczego ktoś to zrobił. Pięć samochodów pracowników Prokuratury Rejonowej w Grodzisku Wielkopolskim zostało oblanych cuchnącą cieczą przez nieznanych sprawców. Część z uszkodzonych aut może nie nadawać się juz do użytku. Trwa poszukiwanie sprawców.

Chociaż do incydentu doszło pod koniec grudnia, sprawa wyszła na jaw dopiero po nagłośnieniu jej przez lokalne media. Jak donosi portal "Grodzisk Nasze Miasto", pięć samochodów należących do pracowników Prokuratury Rejonowej w Grodzisku Wielkopolskim zostało oblanych bliżej nieokreśloną, cuchnącą substancją. Informację o zniszczeniach aut potwierdził na łamach Polskiej Agencji Prasowej rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Poznaniu prok. Łukasz Wawrzyniak.

Jak poinformował rzecznik prokuratury "postępowanie prowadzone jest na razie w sprawie, a nie przeciwko komuś". Sprawcy wciąż pozostają nieuchwytni.

Trzy uszkodzone pojazdy należą do prokuratorów, dwa pozostałe do pracowników administracyjnych prokuratury. Nie wiadomo, jaką substancją oblano samochody, wiadomo jednak, że część z nich może nie nadawać się już do dalszego użytkowania, gdyż przykra woń jest tak intensywna, że prawdopodobnie nie będzie można się jej już pozbyć.

Okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja pod nadzorem prokuratury.

Sonda
Czy jesteś wrażliwy na zapachy?
Nie chcemy much i smrodu

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki