Spacerowicz zauważył zwłoki w Parku Miejskim w Pleszewie. Ciało z rzeki wyłowili strażacy

i

Autor: Piotr Piwowarski/SUPER EXPRESS

MAKABRYCZNE ODKRYCIE

Spacerowicz zauważył zwłoki w Parku Miejskim w Pleszewie. Ciało z rzeki wyłowili strażacy

2023-02-20 21:10

W poniedziałek, 20 lutego, służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o ciele dryfującym w rzece Ner, która przepływa przez park w Pleszewie. Mężczyznę w wodzie zauważył przechodzień. Na miejscu pojawiła się straż pożarna oraz policja. Lekarz, który przyjechał do parku, stwierdził zgon mężczyzny. Okoliczności i tożsamość denata będą ustalane.

Pleszew. Z rzeki wyłowiono zwłoki mężczyzny

Chwile po godzinie 15, w poniedziałek 20 lutego, z rzeki przepływającej przez park w Pleszewie, wyłowiono zwłoki mężczyzny. Ciało zauważył przechodzień. Na miejsce wezwano służby ratunkowe: zespół ratownictwa medycznego oraz straż pożarna. Lekarz stwierdził niestety zgon. Tożsamość denata będzie ustalana, nie znaleziono przy nim dokumentu tożsamości.

Wpłynęło zgłoszenie o mężczyźnie który, leży w wodzie. Do zdarzenia doszło w parku miejskim Planty. Na miejsce wezwane zostało pogotowie ratunkowe. Lekarz stwierdził zgon mężczyzny – przekazała w rozmowie z „Naszym Miastem” asp. szt. Monika Kołaska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pleszewie.

Policjanci pracowali pod nadzorem prokuratura. – Policjanci ustalają okoliczności tego zdarzenia, a także tożsamość mężczyzny – dodała w rozmowie z serwisem policjantka.

Sonda
Czy widziałeś kiedyś ludzkie zwłoki?

Zaginięciem Iwony Wieczorek żyła cała Polska. Co naprawdę się stało?

Posłuchaj audiobooka i poznaj kulisy śledztwa!

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany