Spiesz się! Kończą się miejsca na 9.PKO Poznań Półmaraton! [TRASA, WIDEO]

2016-03-10 17:50 Joanna Pachla
Tak będą wyglądały medale
Autor: http://halfmarathon.poznan.pl/ Tak będą wyglądały medale

Na liście startowej nadchodzącego półmaratonu jest już ponad 12,5 tysiąca biegaczy! Kolejni chętni zgłaszają się w rekordowym tempie, a miejsc może wkrótce zabraknąć. 

9.PKO Poznań Półmaraton startuje już 17 kwietnia o godz. 9. Jego trasa liczy 21.097 km i jest to dystans, z jakim mogą mierzyć się zarówno doświadczeni maratończycy, jak i debiutanci. 

W tym roku wszyscy oni pobiegną nową trasą. Wystartują z ulicy Grunwaldzkiej i pokonają m.in. ulice Roosevelta, Niepodległości, Solną, Garbary, Drogę Dębińską, Dolną Wildę, Hetmańską, Arciszewskiego, Ściegiennego, Taczanowskiego oraz Grunwaldzką, by po raz pierwszy w historii półmaratonu zakończyć bieg na Międzynarodowych Targach Poznańskich.

I chociaż maksymalny limit zgłoszeń wynosi aż 13 tysięcy, to miejsc zostało około 500. 

- Jak tak dalej pójdzie, to limit zawodników zostanie osiągnięty przed czasem, podobnie jak to było w ubiegłym roku - mówi Łukasz Miadziołko, dyrektor Pómaratonu.

Zobacz trasę maratonu:

Trasa liczy 21.097 km
Autor: http://halfmarathon.poznan.pl/ Trasa liczy 21.097 km

Tak zachęcają do biegu:

Czytaj także: Lech Poznań na memach [GALERIA]: Co mówią o Kolejorzu pod wodzą Jana Urbana?

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE