Szarpanina na dworcu w Gnieźnie. Nie żyje ochroniarz

i

Autor: Google Earth Szarpanina na dworcu w Gnieźnie. Nie żyje ochroniarz

Szarpanina na dworcu w Gnieźnie. Nie żyje ochroniarz

2021-12-09 13:53

Dramatyczne wydarzenia na dworcu kolejowym w Gnieźnie (woj. wielkopolskie). Doszło tam do szarpaniny między ochroniarzem, a pijanym mężczyzną. Niestety, ochroniarz zmarł w szpitalu. Jak do tego doszło?

Do dramatycznych wydarzeń na dworcu kolejowym w Gnieźnie doszło w środę (8 grudnia) po godzinie 14:00. Jak relacjonuje portal gniezno24.com, w hali poczekalni dworca doszło do sprzeczki ochroniarza z pijanym mężczyzną, który nie chciał opuścić budynku. Między mężczyznami doszło do szarpaniny i w pewnym momencie obaj się przewrócili. Ochroniarz zasłabł i dostał zawału. Na miejscu podjęto reanimację, a następnie przetransportowano mężczyznę do szpitala. Niestety, 60-letni ochroniarz zmarł w szpitalu. Jego ciało zostało zabezpieczone do sekcji zwłok.

Czytaj też: Gniezno: Tajemnicza śmierć 43-latka. Zatrzymano sześć osób!

W sprawie zatrzymano 54-latka, który szarpał się z ochroniarzem. Policjanci ustalili, że to mężczyzna bez stałego miejsca zamieszkania. Mundurowi prowadzą śledztwo pod kątem naruszenia nietykalności cielesnej.

Bójka uczennic koło szkoły w Kościanie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE