Gdzie jest Marcin z Wyrzyska?

Tajemnicze zaginięcie 38-letniego Marcina Kowalskiego! Znaleźli tylko auto i dokumenty [Zdjęcia]

2022-08-16 15:52

Zaginął 38-letni Marcin Kowalski z Wyrzyska (woj. wielkopolskie). Trwają poszukiwania mężczyzny, który ostatnio był widziany w miejscowości Byszewo (woj. kujawsko-pomorskie). 2 sierpnia policjanci znaleźli samochód a w nim dokumenty i telefon Marcina. Przyjrzyjcie się uważnie zamieszczonym fotografiom!

Zaginął 38-letni Marcin Kowalski z Wyrzyska

O zaginięciu 38-letniego Marcina Kowalskiego z województwa wielkopolskiego poinformowała jego kuzynka za pośrednictwem mediów społecznościowych. - 30 lipca ostatni raz widziany był w sklepie w miejscowości Byszewo w gminie Koronowo. Niestety do tej chwili nie powrócił do miejsca zamieszkania, ani nie nawiązał kontaktu z rodziną - czytamy na stronie Zaginieni - pomóżmy ich odnaleźć na Facebooku. W sprawę są zaangażowani policjanci z Wyrzyska, Piły i Koronowa. 2 sierpnia w Byszewie (powiat bydgoski) służby odnalazły auto, a w nim dokumenty i telefon pana Marcina! Przyjrzyjcie się uważnie zaginionemu w poniższej galerii. Wystarczy kliknąć na pierwsze zdjęcie i przewijać! Może ktoś z was minął go na ulicy.

Czytaj też: Nerwowe poszukiwania 72-latki z Gniezna. "Miała zaburzenia pamięci i orientacji"

Trwają poszukiwania 38-letniego Marcina Kowalskiego. Dane i rysopis

Rysopis zaginionego Marcina:

  • wzrost: 170 cm,
  • normalna budowa ciała,
  • oczy: niebieskie,
  • włosy: ciemny blond, lekko siwe.
  • znak szczególny to tatuaż na prawej ręce - zdjęcie.
  • Nosi okulary korekcyjne.
  • W dniu zaginięcia ubrany był w niebieską koszulkę lub koszulę.

- Jeżeli ktokolwiek widział mężczyznę lub posiada informacje o miejscu jego pobytu, proszony jest o kontakt z Komisariatem Policji w Koronowie pod numerem 47 75 212 00, Komisariatem Policji w Wyrzysku pod numerem 47 774 18 20, KPP w Pile pod numerem 47 774 15 60 lub pod numerem alarmowym 112 - przekazują autorzy strony Zaginieni - pomóżmy ich odnaleźć.

Można również kontaktować się z autorami wpisu poprzez Facebooka. Zapewniają oni, że są w stałym kontakcie z rodziną zaginionego mężczyzny.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Sonda
Czy szukałeś/aś kiedyś osoby zaginionej?
Patryk jednak nie zaginął! Wyjaśniono zagadkę zaginięcia sprzed 11 lat
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE