Tarnówka: Pijani bracia rzucili się na parę sąsiadów! "Bili i kopali po całym ciele"

Tarnówka: Pijani bracia rzucili się na parę sąsiadów! Bili i kopali po całym ciele
Autor: KPP Złotów Tarnówka: Pijani bracia rzucili się na parę sąsiadów! "Bili i kopali po całym ciele"

Potężna awantura w gminie Tarnówka w powiecie złotowskim. Dwóch braci zaatakowało brutalnie swoich sąsiadów. Na miejscu interweniowała policja. Dlaczego doszło do tego ataku? Ustalenia mundurowych są szokujące.

Do makabrycznych zdarzeń na terenie gminy Tarnówka doszło w niedzielę (4 kwietnia). Jedna z mieszkanek zawiadomiła policję o dwóch agresywnych mężczyznach.

- Policjanci ustalili, że 34-latek i jego 55-letnia sąsiadka zostali zaatakowani przez braci mieszkających w tym samym budynku. Sprawcy zupełnie bez powodu bili poszkodowanych pięściami i kopali po całym ciele - informuje Maciej Forecki, oficer prasowy KPP Złotów.

Policjanci na miejscu zastali agresywnych mężczyzn i próbowali ich obezwładnić. Stawiali oni bierny i czynny opór. Ostatecznie zostali oni obezwładnieni i zatrzymani.

- Jak się okazało wpływ na ich agresywne zachowanie miał bez wątpienia wypity wcześniej alkohol. W organizmie 18-latka znajdował się ponad promil alkoholu, natomiast jego 29-letni brat był tak pijany, że nie był w stanie poddać się badaniu na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu - dodaje Forecki.

Dalsze czynności realizowane przez śledczych wykazały, że agresywni bracia mogą mieć związek, także z pobiciem mieszkańca Jastrowia. Postępowanie prowadzone przez śledczych traktowane jest jako rozwojowe i nie wykluczone, że 18 i 29-latek usłyszą kolejne zarzuty.

- Na wniosek policji i prokuratury Sąd Rejonowy w Złotowie tymczasowo aresztował obu braci na okres trzech miesięcy. Za pobicie mężczyznom grozi do 3 lat pozbawienia wolności - wyjaśnia Forecki.

Dalszym losem braci zajmie się sąd i prokurator.

Bójka nastolatków w Sandomierzu
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE