Tragedia pod kościołem w Smochowicach! Starszy mężczyzna został pobity na śmierć!

2020-07-02 10:34
Taśma policyjna
Autor: Grzegorz Kluczyński zdjęcie ilustracyjne

Kolejna tragedia wstrząsnęła mieszkańcami Wielkopolski! Wczoraj (1 lipca) na ul. Santockiej na poznańskich Smochowicach starszy mężczyzna został dotkliwie pobity. Niestety mimo natychmiastowej reanimacji zmarł. Trwa ustalanie jego tożsamości.

Do zdarzenia doszło wczoraj przed godziną 16. Jak udało się nam ustalić, na policję wpłynęło zgłoszenie o nieprzytomnym mężczyźnie, który leży ul. Santockiej przy kościele im. Maryi. Na miejscu natychmiast pojawiła się policja oraz służby ratunkowe, które przystąpiły do reanimacji. Niestety życia poszkodowanego nie udało się uratować. Według ustaleń mundurowych, przyczyną śmierci mężczyzny było pobicie.

Zaniedbany grób aktorki "Czterdziestolatka". (Nie)zapomniani

Krótko po tym zdarzeniu dzielnicowy zatrzymał podejrzanego. To 29-letni mężczyzna, który w chwili zatrzymania miał około promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Tożsamość ofiary jest w tej chwili nieustalona. Na razie wiadomo, że miał około 70 lat. Dochodzenie prowadzi policja pod nadzorem prokuratury.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE