Tragedia pod Odolanowem! Ciężarowka śmiertelnie potrąciła dziecko!

2019-10-04 9:17 MROK
Dziewczynka potrącona przez ciężarówkę nie żyje
Autor: KPP Ostrów Wlkp. Dziewczynka potrącona przez ciężarówkę nie żyje

Smutny poranek w powiecie ostrowskim. W małej miejscowości Raczyce niedaleko Odolanowa ciężarówka potrąciła 7-letnią rowerzystkę. Uderzenie było tak mocne, że dziecko nie przeżyło wypadku.

- Informację o wypadku dostaliśmy krótko przed godziną 8 rano - mówi sierż. sztab. Małgorzata Michaś z Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim. Kierowca ciężarówki uderzył w jadącą chodnikiem dziewczynkę. Wiadomo, że kierowca ciężarówki był trzeźwy. - Badamy okoliczności tej tragedii - mówi Michaś.

7-latka jechała na rowerze do szkoły. Była razem z mamą. Jedna z hipotez mówi, że dziewczynka jechała chodnikiem, ale nagle zjechała na drogę. Z kolei kierowca ciężarówki akurat wymijał stojące auto. - Przesłuchujemy wszystkich świadków - uzupełnia Małgorzata Michaś i dodaje, że póki co jest zdecydowanie za szybko, by mówić o szczegółach tego nieszczęśliwego wypadku.

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE