Tragiczny finał kłótni na dyskotece! Młody mężczyzna spadł z wysokości. Policja szuka świadków

i

Autor: archiwum policji Tragiczny finał kłótni na dyskotece! Młody mężczyzna spadł z wysokości. Policja szuka świadków

Dramatyczne skutki!

Tragiczny finał kłótni na dyskotece! Młody mężczyzna spadł z wysokości. Policja szuka świadków

2022-12-30 11:18

Dramatycznie skończyła się kłótnia w Ex Clubie w Mieleszynie. Dwóch młodych mężczyzn pokłóciło się na antresoli. Jeden popchnął drugiego na szklaną balustradę, która pękła i mężczyzna runął w dół. Walczy teraz o życie w szpitalu. Sprawą zajmuje się policja w Kłecku. - Szukamy świadków tego zdarzenia - informuje Anna Osińska z gnieźnieńskiej policji.

Wielkopolskie: Tragiczny finał kłótni na dyskotece! Młody mężczyzna spadł z wysokości

Do nieszczęścia doszło w nocy z 25 na 26 grudnia. Dochodziła godzina 4:30, gdy dwóch młodych mężczyzn zaczęło się kłócić. Nagle, jeden z nich, 24-letni mieszkaniec powiatu pilskiego, miał popchnąć 22-latka z Gniezna na szklaną osłonę zabezpieczającą brzeg tarasu. Szkło zbiło się, a młody mężczyzna spadł z wysokości około czterech metrów.

Zobacz także: Horror w Koninie. W mieszkaniu znaleziono zwłoki małżeństwa i ich psów. Były w znacznym stanie rozkładu

Taki upadek nie mógł się dobrze skończyć. Mężczyzna walczy o życie w gnieźnieński szpitalu. Policja zatrzymała 24-letniego sprawcę nieszczęścia. Okazało się, że był pijany. Teraz jednak policja, która prowadzi dochodzenie w tej sprawie szuka świadków zdarzenia.

- Świadkowie tego zdarzenia proszeni są o pilny kontakt z funkcjonariuszką prowadzącą postępowanie asp. Elwirą Lisiecką – Skórską - informuje policja w Gnieźnie. Zgłaszać się można telefonicznie pod numer telefonu 47 77 21 343 lub internetowo e:mail: elwira.lisiecka-skorska@po.policja.gov.pl, adres Komisariatu Policji w Kłecku: ul. Armii Poznań 3, 62-270 Kłecko.

Sonda
Czy policji uda się ustalić przebieg tragedii?
Rozmowa policjantki z Opatowa z potencjalnym oszustem