Tragiczny wypadek pod Piłą. Nie żyje 21-latek!

2019-09-20 22:38 KM
Tragiczny wypadek pod Piłą. Nie żyje 21-latek!
Autor: Małopolska Policja Zdjęcie ilustracyjne

Fatalne popołudnie w województwie wielkopolskim. Ok. godziny 13 na DK nr 11 w miejscowości Krępsko zderzyły się dwa pojazdy. Niestety bilans tego zdarzenia jest tragiczny - pięć osób poszkodowanych w tym jedna ofiara śmiertelna.

W zdarzeniu brały udział dwa pojazdy - Ford Kuga oraz Subaru - informuje portal 112pila.pl. Na miejscu pojawiły się zastępy Państwowej Straży Pożarnej z Piły oraz Złotowa, a także jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej z Starej Łubianki oraz Krajenki. Okoliczności wypadku ustala policja pod nadzorem prokuratura.

Służby zabezpieczyły miejsce zdarzenia i ewakuowały pięciu poszkodowanych z rozbitych pojazdów. Niestety jednej z ofiar 21-letniego pasażera Forda nie udało się uratować.

DK nr 11 przez ok. dwie godziny była kompletnie zablokowana. Miejmy nadzieję, że weekend w województwie wielkopolskim będzie spokojniejszy.

Redakcja ESKA INFO Poznań apeluje do wszystkich uczestników ruchu drogowego o rozsądek. Kierowcy noga z gazu, a pieszych uczulamy żeby zwracali uwagę na najbliższe otoczenie.