Trwają poszukiwania 17-letniej Wiktorii. Bliscy ujawniają dramatyczne szczegóły. Kontakt się urwał

i

Autor: Wielkopolska policja

Policja prosi o pomoc

Trwają poszukiwania 17-letniej Wiktorii. Bliscy ujawniają dramatyczne szczegóły. "Kontakt się urwał"

2023-08-21 13:18

Policjanci z Komisariatu Policji Nowe Miasto w Poznaniu prowadzą poszukiwania 17-letniej Wiktorii Piaseckiej, która od kilku dni nie daje znaku życia. Jak ujawniają mundurowi, młoda poznanianka od pół roku nie mieszkała z opiekunami, jednak utrzymywała z nimi kontakt telefoniczny. Teraz jej telefon nie odpowiada...

Trwają poszukiwania 17-letniej Wiktorii. Bliscy ujawniają dramatyczne szczegóły. "Kontakt się urwał"

Policjanci z Komisariatu Policji Nowe Miasto w Poznaniu poszukują zaginionej 17-letniej Wiktorii Piaseckiej. Przez ostatnie pół roku małoletnia nie przebywała w miejscu zamieszkania przy ulicy Głuszyna w Poznaniu, jednak utrzymywała z opiekunami kontakt telefoniczny, który urwał się 12 sierpnia br.

- Jak przekazał opiekun, w ostatnim czasie 17-latka mieszkała w Szczecinie, teraz może przebywać na terenie Warszawy - wyjaśnia rzecznik wielkopolskiej policji.

Rysopis zaginionej:

  • wzrost ok. 170 cm,
  • średniej budowy ciała,
  • długie blond włosy,
  • oczy zielone.

Wszystkie osoby, które po 12 sierpnia br. widziały zaginioną lub mają wiedzę o tym gdzie może ona przebywać – prosimy o kontakt z policjantami z Komisariatu Nowe Miasto w Poznaniu – numer tel. 47 77 123-11 lub 47 77 123-12 – czynne całą dobą lub numerem alarmowych 112.

Sonda
Czy szukałeś/aś kiedyś osoby zaginionej?
Poszukiwania 66-latki z policyjnego śmigłowca!