Trwają poszukiwania zaginionego 16-latka. Chłopak zaginął 9 dni temu [NOWE FAKTY]

2019-12-04 14:29 EIPOZ
Wielkopolska: Gdzie jest Kacper Jurga? Nastolatek tydzień temu wyszedł z domu i ZAGINĄŁ
Autor: KWP Poznań

Trwają poszukiwania Kacpra Jurgi z Ostrzeszowa. 16-latek wyszedł z domu kilka dni temu i do tej pory nie skontaktował się z rodziną. Co do tej pory ustalili policjanci?

Nastolatek zaginął w poniedziałek, 25 listopada. Po godzinie 8:00 wyszedł z domu i do chwili obecnej nie powrócił oraz nie nawiązał kontaktu z rodziną.

- Natychmiast wdrożono procedury związane z zaginięciem osoby małoletniej, policjanci rozesłałali między innymi komunikaty do jednostek ościennych dotyczące zaginięcia Kacpra Jurgi. W komunikatach polecono dokonać kontroli miejsc tego typu jak dworce PKP, PKS, miejsca grupowania się młodzieży - przekazała w rozmowie z SE.pl komisarz Ewa Jakubowska, oficer prasowy KPP w Ostrzeszowie.

Funkcjonariusze sprawdzili już wiele miejsc, pod którymi mógł przebywać 16-latek, ale ciągle nie trafiono na żaden ślad. - Na bieżąco sprawdzane są informacje, jakie otrzymujemy na temat miejsca pobytu zaginionego - dodała kom. Jakubowska.

Kacper Jurga [RYSOPIS]

Nastolatek ma 167 centymetrów wzrostu; jest szczupłym blondynem, ma niebieskie oczy. W dniu zaginięcia ubrany był w czarną bluzę z kapturem z białym napisem „Lech Poznań” na plechach, spodnie typu bojówki moro oraz czarne buty sportowe. Nie posiada kurtki oraz czapki.

Ostrzeszowscy policjanci proszą o pomoc w poszukiwaniach. – Osoby, które mają wiedzę na temat miejsca pobytu małoletniego, proszone są o kontakt pod nr tel. (62) 732 42 97 albo 112 – zachęcają.