Ukradł portfel dobrej kobiecie! Ukrył się w polu kukurydzy

i

Autor: pixabay.com - zdjęcie poglądowe/ policja.gov.pl Ukradł portfel dobrej kobiecie! Ukrył się w polu kukurydzy

Paskudna kradzież

Ukradł portfel dobrej kobiecie! Ukrył się w polu kukurydzy

2022-09-05 9:02

Pewna kobieta chciała pomóc mieszkańcowi Międzychodu w woj. wielkopolskim. Zaproponowała mu podwiezienie swoim autem. Ten jednak wykorzystał jej dobroduszność i postanowił ją okraść! Następnie ukrył się w polu kukurydzy.

Do zdarzenia doszło w niedzielę (28 sierpnia). Policjanci otrzymali zgłoszenie, że w miejscowości Kłodzisko (pow. szamotulski) doszło do kradzieży. - Nieznany mężczyzna ukradł kobiecie, która podwoziła go "na stopa", portfel z zawartością pieniędzy i dokumentów. Gdy pokrzywdzona zorientowała się, że brakuje jej portfela, sprawca uciekł i ukrył się w polu kukurydzy - relacjonuje asp. Sandra Chuda, oficer prasowa KPP w Szamotułach.

CZYTAJ TEŻ: Okradł kolegę, z którym imprezował! Buszował po jego mieszkaniu, gdy ten spał

Kradzież na bydgoskim targowisku. Rozpoznajesz te kobiety?

Policjanci na miejscu zastali nie tylko pokrzywdzoną, ale i okolicznych mieszkańców, którzy przybiegli na miejsce, gdy kobieta intensywnie używała sygnału dźwiękowego, jadąc za uciekającym sprawcą. - Mieszkańcy pomogli policjantom w odnalezieniu złodzieja, rozstawiając się wokół pola z kukurydzą - wyjaśnia asp. Chuda.

Złodziejem okazał się 27-letni mieszkaniec Międzychodu. - Mężczyzna ukrył skradziony portfel wśród upraw. Policjanci odzyskali jednak mienie, które mogło wrócić do właścicielki - mówi asp. Chuda.

27-latek trafił do komisariatu policji, gdzie został przesłuchany i usłyszał zarzuty kradzieży oraz kradzieży dokumentów. Grozi mu kara więzienia, a o jej wymiarze zadecyduje sąd.

Sonda
Czy padłeś/aś kiedyś ofiarą kradzieży?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany