W Poznaniu słychać będzie strzały i wybuchy! Sprawdźcie, o co chodzi!

2018-07-30 13:33
Poligon
Autor: pixabay.com Poligon

Za kilka dni w naszym mieście można będzie usłyszeć strzały i wybuchy. W niektórych miejscach może nawet zatrząść się ziemia! Co to takiego?

Na poligonie w Biedrusku rozpoczną się kolejne ćwiczenia, które mają potrwać do końca sierpnia. Będą to strzelania i ćwiczenia z użyciem ostrej amunicji bojowej, a także środków minerskich i pozoracji pola walki.

- Informujemy, że zgodnie z „Instrukcją działalności ośrodków szkolenia poligonowego” w dniach od 01.08.2018 r. do 31.08.2018 r. na terenie poligonu Biedrusko odbywać się będą strzelania i ćwiczenia z użyciem amunicji bojowej, środków minerskich oraz pozoracji pola walki. Strzelania i ćwiczenia realizowane będą zasadniczo od poniedziałku do soboty w godzinach 05:00-15:00 i 20:00-02:00. Ponadto na terenie poligonu Biedrusko realizowane są całoroczne polowania indywidualne na terenie obwodów łowieckich nr 116, 181 i 186 kół łowieckich nr 79 „Orzeł”, nr 81 „Drop” i nr 86 „Sokół”.
W ciągu całego miesiąca swoją działalność na terenie poligonu prowadzić będą saperzy realizujący interwencyjną neutralizację przedmiotów wybuchowym i niebezpiecznych różnego pochodzenia - podaje Centrum Zarządzania Kryzysowego Miasta Poznania.

To nie wszystko 13, 22 i 23 sierpnia od 3:00 do 10:00 droga wodna rzeki Warty na odcinku znajdującym się w granicach Biedruska zostanie zamknięta.

>> Tesco i Makro wycofują kilkadziesiąt rodzajów produktów! W mrożonkach wykryto groźną bakterię

>> Kaponiera: Spacerował po środku ronda prowadząc wózek inwalidzki! Niepokojące nagranie pewnej pary [WIDEO]

ZOBACZ TO WIDEO:

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE