Wdrapała się na przęsło, aby podziwiać miasto. Groza na moście w Poznaniu [ZDJĘCIA]

2022-05-05 13:13
Wdrapała się na most, aby podziwiać miasto. Groza na moście w Poznaniu
Autor: Straż Miejska Poznań Wdrapała się na most, aby podziwiać miasto. Groza na moście w Poznaniu

Kompletna nieodpowiedzialność obywatelki Hiszpanii, która chodziła po przęśle mostu świętego Rocha w Poznaniu. Gdyby powinęła jej się noga, to mogło dojść do tragedii. Na miejsce wezwano policję, która porozmawiała z kobietą.

Do zdarzenia doszło w czwartek (5 maja) w godzinach porannych. Po godz 5:00 operator monitoringu miejskiego zauważył, że po przęśle mostu Rocha chodzi kobieta, po czym siada i podziwia widok na Wartę! Operator natychmiast powiadomił patrol policji, który pojawił się na miejscu. - Kobieta okazała się być Hiszpanką. Tym razem nic się nie stało, a policjanci pouczyli kobietę - tłumaczą strażnicy miejscy. - Przestrzegamy przed tak nieodpowiedzialnym zachowaniem - dodają.

Warto przypomnieć, że pod koniec kwietnia na moście Jordana doszło do tragedii. 45-letni mężczyzna spadł z przęsła i zginął na miejscu. - Niestety mimo, że wchodzenie na przęsła mostu zarówno św. Rocha jak i Jordana jest zakazane i skrajnie nieodpowiedzialne, to jak widać wciąż się zdarza - mówią strażnicy.

Z mostu w centrum Wrocławia zniknęły rury
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE