Wielka obniżka w wielkopolskim kościele! Takie rzeczy tylko z okazji BLACK FRIDAY

2020-11-30 9:02 mrok

Ks. Adam Pawłowski z parafii w Rogalinie pod Poznaniem (woj. wielkopolskie) znów organizuje PROMOCJĘ w swoim kościele z okazji BLACK WEEK. Obniżka nie byle jaka - bo aż 100 procent na chrzty i śluby. - Zapraszam szczególnie tych, którzy mają skomplikowaną sytuację - mówi ks. Pawłowski. Dziś ostatni dzień promocji!

Ksiądz Adam Pawłowski z Rogalina pod Poznaniem to nie jest zwyczajny ksiądz: ewangelizował już striptizerki pod klubami go-go, rozdawał ludziom pieniądze na mszy i obchodził Black Friday, obniżając ceny w kościele. Chodząc po kolędzie, nie wyciągał ręki po kopertę z datkami, ale po… zabawki dzieci. A wszystko po to, by je podziwiać i się z nimi fotografować. Rozdawanie pieniędzy na mszy też nie było bezcelowe. – Zrobiłem to, żeby wzbudzić u parafian refleksję na temat wiary – tłumaczył Super Expressowi wtedy ks. Adam Pawłowski, znany z nietypowej ewangelizacji. Gdy ks. Adam podczas kazania poświęconego zaufaniu do Boga, wyciągnął z kieszeni banknoty, w kościele zapanowało poruszenie. – Spytałem, kto chciałby je otrzymać – opowiada. W ogóle się nie zdziwił, że to głównie dzieci chciały się wzbogacić. – One są ufne i dzięki temu pozostają bliżej Boga. Ufają mu, tak jak ufają księdzu – tłumaczy. W sumie na pięciu mszach proboszcz rozdał 500 zł. Czemu miał służyć ten eksperyment? – Chciałem, żeby moi parafianie zastanowili się, dlaczego, w przeciwieństwie do dzieci, nie zaufali swojemu proboszczowi.

CZYTAJ: Ksiądz pojechał do PANIENKI i przyznał się do tego w internecie! Wcześniej rozdawał pieniądze na mszy

Ksiądz także w zeszłym roku zorganizował promocję z okazji CZARNEGO PIĄTKU. Ksiądz daje 100 procent zniżki na śluby i chrzty. - Zapraszam szczególnie tych, którzy z racji pandemii musieli przełożyć uroczystości, a także tych, którzy mają skomplikowaną sytuację - mówi ks. Adam.

Strajk Kobiet w Warszawie 28.11.2020