Kościół też obchodzi Black Friday. WYJĄTKOWA OFERTA parafii w Rogalinie

2019-11-29 12:28 MROK

Nawracał już striptizerki, biegł w maratonie w sutannie, rozdawał na mszy pieniądze, a teraz… robi obniżkę na BLACK FRIDAY. Ks. Adam Pawłowski z Rogalina przygotował obniżki na śluby i chrzciny.

- Niektórzy dają 20, inni 50, inni 70 procent zniżki, a my tu w Rogalinie dajemy 100 procent zniżki na zawarcie związku małżeńskiego czy ochrzczenie swojego dziecka – reklamuje parafię ks. Adam i zaprasza nie tylko parafian, ale każdego, kto chciałby skorzystać z jego oferty. – Pobłogosławimy całkowicie za darmo – mówi z uśmiechem ks. Adam i dodaje, że to propozycja dla tych, którzy chcą przez sakrament otworzyć się na działanie Boga. – I doświadczyć jego miłości i jeszcze bardziej wpuścić Boga w swoje życie – wyjaśnia duszpasterz.

O księdzu Adamie było już głośno, gdy na mszy rozdawał wiernym pieniądze. – Zrobiłem to, żeby wzbudzić u parafian refleksję na temat wiary – tłumaczył wtedy ks. Adam Pawłowski, znany z nietypowej ewangelizacji. Tego gestu nikt się nie spodziewał. W czasie niedzielnej mszy świętej ks. Adam podczas kazania poświęconego zaufaniu do Boga wyciągnął z kieszeni sutanny banknoty. – Spytałem, kto chciałby je otrzymać – opowiada. W ogóle się nie zdziwił, że to głównie dzieci chciały się wzbogacić. – One są ufne i dzięki temu pozostają bliżej Boga. Ufają mu, tak jak ufają księdzu – tłumaczy. W sumie na pięciu mszach proboszcz rozdał 500 zł.

Ksiądz Adam jakiś czas temu wywołał  też sensację w Poznaniu, gdy pod klubami go–go chciał nawracać pracujące tam tancerki i ich klientów. - To wszystko dla Boga – tłumaczy swoje działania ksiądz Adam.