Wielkopolska: 21-latek ZMARŁ na sylwestrowej imprezie. Zaskakujące wyniki sekcji zwłok

i

Autor: pixabay.com - zdjęcie poglądowe Wielkopolska: 21-latek ZMARŁ na sylwestrowej imprezie. Zaskakujące wyniki sekcji zwłok

Wielkopolska: 21-latek ZMARŁ na sylwestrowej imprezie. Takich wyników sekcji zwłok nikt się nie spodziewał

2021-01-09 15:41

Horror rozegrał się w miejscowości Bielejewo (pow. szamotulski). 21-latek zasłabł na zorganizowanej przez siebie imprezie sylwestrowej i zmarł. Policja i prokuratura prowadzą śledztwo w tej sprawie. Znane są wyniki sekcji zwłok. Co wykazała?

Śmierć 21-latka w Bielajewie pod Szamotułami wstrząsnęła gośćmi i mieszkańcami. Na imprezie sylwestrowej bawiło się 17 osób. Policjanci ustalili, że 21-latek, który był gospodarzem imprezy, nagle zasłabł. Mimo reanimacji nie udało się go uratować. Mundurowi prowadzą śledztwo w tej przykrej sprawie.

Znane są już wyniki sekcji zwłok 21-latka. Okazuje się, że nie udało się określić przyczyny jego śmierci.

- Niestety, sekcja nie określiła jaka była przyczyna śmierci mężczyzny - przekazał w rozmowie z Telewizją WTK prok. Łukasz Wawrzyniak, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Poznaniu.

W najbliższym czasie wykonane będą badania toksykologiczne, w tym badanie krwi. Być może one pozwolą wyjaśnić przyczyny śmierci 21-latka. Wyniki mają być znane za około 3 tygodnie.

Zabójstwo w Olsztynie. Zatrzymano trzech mężczyzn w sprawie śmierci 33-latka
Nasi Partnerzy polecają