Śmiertelne potrącenie przez pociąg! Nie żyje mężczyzna

i

Autor: Sutterstock Śmiertelne potrącenie przez pociąg! Nie żyje mężczyzna

Wielkopolskie: Śmiertelne potrącenie przez pociąg! Nie żyje mężczyzna

2022-06-11 16:45

Dramat w Wielkopolsce! W sobotę (11 czerwca) w miejscowości Turzynów (powiat kolski) doszło do śmiertelnego potrącenia mężczyzny przez pociąg. Jak informuje PAP, obecnie ruch kolejowy w tym miejscu jest wstrzymany. Utrudnienia dla pasażerów mogą potrwać nawet kilka godzin!

Wielkopolskie: Śmiertelne potrącenie przez pociąg! Nie żyje mężczyzna

Do zdarzenia doszło w sobotę (11 czerwca) ok. godz. 13. Jak powiedział PAP asp. Krzysztof Jóźwiak z KPP w Kole, ofiarą śmiertelną tego zdarzenia jest mężczyzna. Obecnie trwa ustalanie jego tożsamości.

Zobacz: Mieli porwać człowieka, zabić i wrzucić do dołu. Podejrzani o brutalną egzekucję wpadli po trzech latach

- Mężczyzna został potrącony przez pociąg Intercity jadący w kierunku Warszawy. Obecnie na miejscu zdarzenia trwają czynności pod nadzorem prokuratora, ustalamy przyczyny i okoliczności tego zdarzenia – wyjaśnia rzecznik policji.

Dodał, że do wypadku doszło poza jakimkolwiek wyznaczonym przejściem, czy przejazdem. Jóźwiak podkreślił również, że obecnie – ze względu na prowadzone na miejscu czynności - ruch kolejowy jest wstrzymany.

Utrudnienia dla pasażerów mogą potrwać nawet kilka godzin!

Sonda
Czy umiesz udzielać pierwszej pomocy?
Potworne potrącenie rowerzysty w Małopolsce. Kierująca golfem nie potrafiła wytłumaczyć swojego zachowania
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany