Witkowo. Sprzedawali na rynku podrobioną odzież! W końcu wpadli

2022-05-27 13:51
Witkowo. Sprzedawali na rynku podrobioną odzież! W końcu wpadli
Autor: KPP Gniezno Witkowo. Sprzedawali na rynku podrobioną odzież! W końcu wpadli

Na targowisku w Witkowie (pow. gnieźnieński) można kupić wiele rzeczy. Policjanci zainteresowali się jednak stoiskiem z odzieżą. Okazało się, że jeden ze sprzedawców handluje podróbkami znanych marek!

W środę (25 maja) policjanci z Wydziału Przestępczości Gospodarczej wspólnie z funkcjonariuszami z Witkowa skontrolowali wytypowany punkt sprzedaży na targowisku w Witkowie. Podczas kontroli policjanci ujawnili jedno stanowisko, na którym oferowano do sprzedaży podrobione produkty. - Mundurowym towarzyszył przedstawiciel producentów znanych marek, który wskazywał wyroby bezprawnie oznaczone zastrzeżonymi znakami towarowymi - tłumaczą policjanci z Gniezna.

Łącznie policjanci zabezpieczyli kilkaset sztuk odzieży i galanterii oznaczonych nielegalnie znakami renomowanych firm, które były sprzedawane za dużo niższą cenę niż oryginalne produkty. - Wartość podrobionych przedmiotów oszacowano wstępnie na około 150 tysięcy złotych - mówią mundurowi.

Towar został zabezpieczony, a właściciel punktu - mieszkaniec Goliny wkrótce usłyszy zarzut. Grozi mu nawet do 5 lat więzienia.

Podrobiona odzież o wartości miliona złotych
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE